قیمت دستگاه زغال با خاک اره

قیمت دستگاه زغال با خاک اره

قیمت دستگاه زغال ساز با خاک اره ، محصول جدید گروه صنعتی متحدان ماشین، این دستگاه در ایران و منحصرا و اختصاصی برای کوره سازان پاسارگاد که توانایی تولید ۸۰۰ الی ۲۰۰۰ کیلو زغالی که بتوان وارد بازار نمود را در ۸ الی ۱۰ ساعت کاری داراست دیگر خط تولید زغال با خاک اره در متحدان ماشین خط تولیدی اکسترودر یا ماردونی خط تولیدی است که از سال ۸۹ وارد بازار و توان تولید زغال مکعب شمشی که در مرکزیت آن حفره ی گرد سوراخدار میباشد را داراست که به اقسام مختلف از جمله زغال بریکت زغال بامبو ، زغال فشرده و … میباشد.قیمت دستگاه زغال با خاک اره نسب به دستگاه زغال ساز با چینی مقرون به صرفه تر و است و معمولا در اکثر کارخانه ها موجود است.

تمام خدمات شرکت متتحدان دارای گارانتی ۱۰۰ ماهه میباشد..

قیمت دستگاه زغال با خاک اره

قیمت دستگاه زغال با خاک اره

چند مورد دستگاه زغال ساز با خاک اره

قیمت دستگاه زغال با خاک اره ارزان تر نسب به دستگاه زغال ساز چینی است و پیشرفته ترین فناوری کربونیزاسیون را به خدمت گرفته است. که مواد زباله بیومس, زباله های فاضلابی و زباله های شهری را به زغال و سایر محصولات تبدیل می کند. زغال تولید شده نهایی ترکیبی از مواد بیومس می باشد که می تواند جایگزین زغال در نیروگاه های تولید برق شود.

قیمت دستگاه زغال با خاک اره اساسا بر اساس کیفیت نوع زغال و تعداد تولید زغال افزایش میابد و  اصول آتشکافت ( تغییر شیمیایی بر اثر حرارت) با دمای بسیار زیاد می باشد که می تواند باعث شود مواد خام جدید، مجموعه ای از واکنش ها در کوره کربونیزاسیون انجام دهند تا انرژی تولید کنند. در حال حاضر، تجهیزات دستگاه زغالساز این شرکت دارای فناوری پیشرفته، ساختار اصولی و قیمت دستگاه زغال با خاک اره بسیار مناسب و دسترسی آسانی نیز دارد.، کارآیی آن هم بی نظیر و هم  خروجی زغال با کیفیت استو به همین دلایل قیمت دستگاه زغال با خاک اره مقرون به صرفه اما با کیفیت تر و تولید بهتری نیز دارد.

 

قیمت دستگاه زغال با خاک اره

قیمت دستگاه زغال با خاک اره

تمام خدمات شرکت متتحدان دارای گارانتی ۱۰۰ ماهه میباشد..

فرآیند تولید زغال با خاک اره

فرآیند تولید زغال با خاک اره و اطلاع از قیمت دستگاه زغال با خاک اره: زغال‌چوب حرارت بالايي دارد، دود نمي‌كند و كمترين وزن را به عنوان سوخت‌ دارد. اگر چوب در مجاورت هواي مناسب بسوزد، به طور كامل آتش مي‌گيرد و در صورتي كه هواي اطراف آن محدود شود، دود نخواهد كرد. در اين مواقع آتش به اصطلاح خفه شده و چوب به زغال تبديل مي‌شود. اگر براي توليد زغال‌ چوب فشرده از خاك اره يا ديگر ضايعات كشاورزي استفاده شود، از تخريب جنگل‌ها جلوگيري خواهد شد.قیمت دستگاه

علاوه بر اين، از دود حاصل از اين فرآيند براي توليد سركه چوب استفاده مي‌شود كه در زمينه‌هاي مختلف كاربرد دارد. زغال‌ چوب توليدي نيز نه‌تنها از استحكام بالايي برخوردار خواهد بود بلكه زمان حرارت‌دهي آن در مقايسه با زغال‌ چوب معمولي افزايش خواهد يافت. قطعات اين زغال هم شكل و هم‌اندازه بوده و با وجود حفره‌اي در وسط قطعات زغال، هنگام استفاده از آن ديگر نيازي به باد زدن براي افزايش اكسيژن‌ رساني هنگام سوخت نخواهد بود؛ همچنين بسته‌ بندي و نگهداري اين نوع زغال‌چوب بسيار راحت‌تر خواهد بود

 

 

قیمت دستگاه زغال با خاک اره

قیمت دستگاه زغال با خاک اره

 

برای مطالع بیشتر در مورد خط تولید زغال فشرده روی لینک سبز رنگ کلیک کنید 

 

تولید زغال با خاک اره

تولید زغال با خاک اره و اطلاع از قیمت دستگاه زغال با خاک اره: از پرس کردن خاک اره همراه با حرارتی بین ۲۰۰ الی ۴۰۰ درجه بریکت یا همان شمش زغال بدست می آید هرچند قیمت دستگاه زغال با خاک اره نسبت به تمامب دستگاه ارزان تر و واردات آسان تری نیز دارد

بقیه مراحل تولید تقریبا شبیه زغال سنتی است و پایان فرایند تولید پخت زغال در کوره است . افزودنیهایی که به خاک اره اضافه می شود شامل پوست گردو و خاکه زغال است .درصد ترکیب بصورت ۷۰ درصد خاک اره ،۲۰درصد پوست گردو و ۱۰درصد خاکه زغال است. زغال چوب کاربردهای فراوانی در زندگی روزمره ی ما دارد که از جمله آن می توان به ایجاد شعله برای پخت غذا و استفاده در شومینه و غیره اشاره کرد. همچنین برای ساخت ماسک ضدگاز کاربرد دارد. از گرافیت به شکل پودر و سفت شده به عنوان زغال چوب در آثار هنری به کار گرفته می شود. داروهای زغال چوب در پزشکی که به صورت قرص یا پودر وجود دارند، برای جذب سم از دستگاه گوارشی مورد استفاده اند. این ها نمونه ای از کاربردهای زغال چوب در زندگی روز مره ما می باشد.

 

قیمت دستگاه زغال با خاک اره

قیمت دستگاه زغال با خاک اره

مفهوم زغال با خاک اره

زغال به اسم ها در بازار شناخته شده هست ۱-بریکوت ۲-فشرده ۳- غالبی ۴-چینی  ۵- جکسون

بریکوت کردن فرایندی است که طی ان برخی از انواع مواد بصورت مخلوط با افزودنی  با مواد دیگر صرفا تحت فشار زیاد جهت شکل گرفتن افزایش تراکم و اصلاح برخی مواد فشرده می شوند.عمل فشرده سازی بر حسب نوع و سایز ماده اولیه . نوع محصول نظر .فرایند مورد علاقه می تواند در فشار پایین .متوسط و زیاد صورت گیرد. اگر ماده خام مورد نظر خاک اره یا براده چوب باشد.این موارد دلایل بر افزایش قیمت دستگاه زغال با خاک اره است اما این دستگاه یعنی قیمت دستگاه زغال با خاک اره نسب به تمامی دستگاه های زغال ساز مناسب تر است.

لیگنین چوب تحت فشار زیاد که با افزایش دما نیز همراه می باشد .. ازاد شده و به عنوان یک (هم جوشی) موادی را که قرار است فشرده یا بریکوت گردند را به هم می چسباند.در طی فشردن مواد . دما قدر کافی افزایش می یابدتا از مواد اولیه (خاک اره) هم جوشی یا مواد چسبنده مختلفی ازاد می گردد..با این حال انجام موفقیت امیز این فرایند مقدار رطوبت مواد خام باید ۱۰% حداقل باشد لازم است توجه شود که دمای بالا سبب تبخیر رطوبت در مواد خام می گردد و در رطوبت های بالا نیز ممکن است بخار داغ زیاد تولید شده خروج ان از سیلندر باعث انبساط و تخریب بریکوت گردد.

Summary
تولید زغال با خاک اره
Article Name
تولید زغال با خاک اره
Description
تولید زغال با خاک اره | تولید زغال چینی | تولید زغال فشرده | دستگاه زغال ساز با خاک اره | مراحل تولید زغال با خاک اره | کارگاه تولید زغال با خاک اره |
Author
Publisher Name
متتحدان
Publisher Logo
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *