من هم می‌توانم زغال بفروشم؟

من هم میتونم زغال بفروشم

درود بر شما کاربران گرامی ماشین سازی متحدان

یکی از سؤالاتی که این روزها از ما می‌شود و کاربران زیادی هستند که در سایت و در شبکه‌های اجتماعی ما همچون اینستاگرام از ما می‌پرسند، که آیا من هم می‌توانم زغال بفروشم یا خیر؟ ما این مقاله را برای کسانی که کارگاه زغال دارند یا در عین راه‌اندازی کارگاه خود هستند، اما بزرگترین نگرانی‌شون فروش زغال است، نوشته‌ایم.
موضوعی که می‌خواهیم صحبت کنیم کارگاه تولیدی زغال است که افرادی که در پی راه‌اندازی‌اش هستند تا بتوانند نتیجه خوبی را دریافت کنند.
اولین موردی که باید گفت: اینکه شما اصلاً نباید هیچ نگرانی‌ای برای فروش داشته باشید. نکته‌ای که در این بحث وجود دارد این است که ما هممون در جامعه‌ای که داریم زندگی می‌کنیم، نه تنها در ایران، بلکه در کل دنیا شاهد این مورد هستیم که هرکسی در هر زمینه‌ای طی صدها سال قبل شروع به راه‌اندازی کسب‌و‌کار تولیدی خود کرده است؛ حالا هر تولیدی که هست (کشاورزی، پوشاک، موادغذایی و…) هرکسی هر چیزی که تولید کرده به فروش رسیده است. شما هیچ جای دنیا را نمی‌توانید پیدا کنید که کسی چیزی را تولید کرده باشد، یعنی نیاز جامعه را تأمین کند و آن محصولش در انبارش نگهداری بشود و خاک بخورد.

تماس با مدیران ماشین سازی متحدان

نگاهی اجتماعی به گذشته تا به امروز

جامعه و دنیایی که ما درونش زندگی می‌کنیم دنیای زادوولد هست. شما اگر برگردید به 10 یا 20 سال پیش متوجه می‌شوید که چقدر ماشین‌های جدید زیاد شده، چقدر مغازه در خیابان‌ها و پاساژها اضافه شده است و چقدر کسب‌و‌کارهای جدید در شهرمان اضافه شده و کارگاه‌ها در این چند سال اخیر چقدر رشد داشته‌اند. دلیل این‌ همه گسترش در این چند سال اخیر چیست؟ دلیل‌اش این است که طبیعتی که ما درونش زندگی می‌کنیم، روز به روز در حال رشد است و رشد می‌کند.
تا چند سال پیش می‌گفتند که منابع طبیعی یا منابع نفتی رو با اتمام است، ولی الان میگن که 500 سال دیگه این منابع هنوز وجود دارد. ما در طول روز با این خبرهای جدید همش مواجه میشم که فلان کارخانه یا فلان شرکت در فلان کشور راه‌اندازی شد. فلان شرکت شعبه دو یا سه خود را در فلان کشور راه‌اندازی کرده است.

🎯 حتماً بخوانید: 3 اِشتباه سمّی در فروش زغال فشرده

تمام این خبرهای و گزارشات به ما فقط یه پیام را می‌دهند، که دنیا به سرعت دارد رشد می‌کند و بدون هیچ توقفی به راهش ادامه می‌دهد.

پس اصلاً نگران تولید نباشید، چون تولید شما هم به فروش می‌رسد و خریدار به سمت شما هم می‌آید. حتی اگر خدایی نکرده ضرر بکنید یا کارگاه خود را تعطیل بکنید، باز هم محصول شما به فروش می‌رسد. شما نباید نگران تولید باشید و باید دغدغه ذهنی منفی را از خودتون دور کنید.

اگر کسانی هستند که کارگاهی راه‌اندازی می‌کنند، نباید نگران فروش بعد تولید باشند و به امید پرودگار مسیر خود را پیش بروند تا بتوانند بهترین نتیجه را دریافت بکنند.

4 دلیل که مانع راه‌اندازی کارگاه زغال می‌شود

✅ اطلاعات کافی راجع‌به تولید زغال ندارید

✅ نصب و آموزش و راه‌اندازی کارگاه زغال به صورت 100% رایگان توسط ماشین سازی متحدان

✅ دغدغه تامین مواد اولیه کارگاه زغال

✅ بو و دودی که در کارگاه زغال به وجود می‌آید

مشاوره و به دست آوردن اطلاعات اولیه تولید زغال

دوستان عزیز تولید زغال جزء یکی از کسب‌و‌کارهای پردرآمد در این چند سال اخیر می‌باشد. شما می‌توانید با ما تماس بگیرید تا شما عزیزان را به صورت کامل با حرفه پررونق زغال یعنی سختی‌ها، سودها و مسیرهای که باید طی بشود، آشنا کنیم تا شما عزیزان هم بتوانید با راه‌اندازی یک کارگاه تولیدی و اشتغال‌زایی در رشد و توسعه اقتصاد جامعه سهمی داشته باشید و بهترین نتیجه را بدست آورید.

میلاد محمدی وب‌سایت
کلمات، قطعه‌های بی‌جان پازل هستند. بازی نوشتن، دمیدن روح یک مفهوم فنی پیچیده در همین کلمات سادهٔ بی‌جان است. بازی استراتژیک لذت‌بخشی که چند سالی است به اصلی‌ترین تفریح میلاد تبدیل شده است!

‫3 نظر

 • حیدر روستایی گفت:

  آقا الان آنقدر تو بازار رقیب زیاد شده که هیچ کاری نمی‌تونی بکنی. فقط باید مراقب باشی جیبتو نزنن

 • الیکا مهرورزی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  مطالب سایتتون فوق العاده هست. من هم دارم یواش یواش وارد این صنعت پردرآمد میشم.

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *